تبلیغات
منچستر یعنی عشق - پاداش 5 میلیون پوندی برای پرسنل منچستر
سه شنبه 29 شهریور 1390  23:32
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsan

به گزارش نشریه دیلی میل، خانواده گلیزر قصد دارد چیزی نزدیک به 5 میلیون پوند به عنوان پاداش به کارمندان این باشگاه بپردازد.


منچستریونایتد فصل پیش نتایج بسایر خوبی کسب کرد و علاوه بر رسیدن به فینال چمپیونزلیگ برای سومین بار در چهار سال اخیر، برای نوزدهمین بار قهرمان لیگ برتر شد و رکورد قهرمانی در لیگ جزیره را شکست.

و به همین دلیل مالکان آمریکایی باشگاه به کارمندان شان اطلاع دادند که به دلیل فصل فوق العاده ای که پشت سر گذاشتند، 8 درصد به دستمزد سالیانه شان اضافه خواهد شد. حاضر با دو امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی در صدر جدول قرار دارند.

در واقع از سال 2003 که خانواده گلیزر مالکیت منچستریونایتد را برعهده گرفتند، هر سال براساس نتایج تیم، کارمندان باشگاه پاداش دریافت می کردند که این فصل بیش از همیشه بود.

این در حالی است که یونایتدها بدهی زیادی نیز دارند اما آمار و ارقام نشان می دهد که آنها در سال گذشته 300 میلیون پوند درآمد داشتند و به همین دلیل گلیزرها تصمیم گرفتند کارمندان شان را نیز در این موفقیت سهیم کنند.

در این میان یکی از بیشترین پاداش ها به دیوید جیل، مدیر اجرایی باشگاه خواهد رسید که علاوه بر حقوق سالیانه 2 میلیون پوندی اش، 160 هزار پوند نیز به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها