تبلیغات
منچستر یعنی عشق - فرگوسن به تمجید از مایکل اوون پرداخت
چهارشنبه 30 شهریور 1390  11:47
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsan

منچستریونایتد در دیداری که در لیگ کاپ مقابل لیدز یونایتد برگزار کرد به پیروزی 0-3 رسید.


مربی اسکاتلندی در صحبتهایی دراین باره به اسکای سپورتس گفت:« آمار گلزنی اوون در هر دیدار غیرقابل باور است. گل دوم او در دیدار بالیدز فوق العاده بود. برای او واقعا خوشحالم.»

مربی یونایتد ادامه داد:« متاسفانه او یکی دو مصدومیت سخت را پشت سرگذاشت و با حضور ارناندس، برباتوف ، رونی و چند مهاجم دیگر او فرصت زیادی پیدا نمی کند تا آن قدری که لیاقتش را دارد در ترکیب تیم قرار بگیرد. اوون بازیکن فوق العاده ای است.»

فرگوسن در ادامه صحبتهایش به تمجید از عملکرد تیمش دراین دیدار پرداخت و گفت:« در نیمه اول عملکرد فوق العاده ای را به نمایش گذاشتیم. حرکات پا به توپ و مالکیتی که برمیدان داشتیم فوق العاده بود .در نیمه اول بازیکنان لیدز تلاش زیادی کردند و بازی خوبی را به اجرا گذاشتند و ما فقط می خواستیم مطمئن باشیم که برنده میدان ما هستیم.»

در این بازی که با برد آسان یونایتد همراه بود فرگوسن تعدادی از مهره های جوانش را به میدان فرستاد و در پایان مسابقه دراین باره گفت:« آنها بازی خوبی داشتند. فرایر جوان خیلی خوب بود. این خیلی خوب است.پاول بوگبا هم در طول 45 دقیقه بازی خوبی را ارائه داد. لارنل کول هم نشان داد که در شرایط خوبی است. او بازیکن خیلی خوبی است .برای آنها خیلی خوب است که جو چنین بازیهایی را تجربه کنند و حضور در تیم اصلی را امتحان کنند.»


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 30 شهریور 1390
آخرین پست ها