تبلیغات
منچستر یعنی عشق - امضای قرارداد با آقای سیب زمینی
شنبه 2 مهر 1390  01:30
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsan

سر آلکس فرگوسن برای خوش آمد گویی به آقای سیب زمینی ( Mister Potato )، جدیدترین شریک جهانی باشگاه منچستر یونایتد به 6 تن از بازیکنان اصلی تیم خود در ورزشگاه اولدترافورد ملحق شد.شرکت مالزیایی مام دابل داکر ( Mamee-Double Decker )، صاحب بیش از 30% از تجارت میان وعده غذایی در کشور مالزی، با آقای سب زمینی، محبوب ترین نام تجاری وعده میان غذایی در این کشور است. در بخشی از این معامله، ماکارونیهای مام نیز به شریک رسمی در مناطق آسیا، اقیانوسیه و خاور میانه تبدیل شده است. با گذشت زمان پیش بینی میشود که بسته های چیپس آقای سیب زمینی در مسابقات روز در ورزشکاه اولدترافورد به فروش برسد. هر چند در حال حاضر، بسته ها با قابلیت بسته بندی جدید در آسیا دارای تصاویری از برخی از ستارگان باشگاه منچستر یونایتد است. شرکت مام دابل داکر امیدوارد است که همکاری با باشگاه منچستر یونایتد به آنها کمک خواهد کرد که تا سال 2014، دو برابر درآمد فعلی را کسب کنند.

داتوک پنگ تی چیو ( Datuk Pang Tee Chew )، رئیس اجرائی این شرکت در این خصوص اظهار داشت: بخش قابل توجهی ار طرفداران باشگاه منچستر یونایتد در آسیا هستند و ما به دنبال محکم کردن موقعیت خود به عنوان نام تجاری شماره یک چیپس در منطقه هستیم.

روزنامه نگاران و افراد برجسته ای از مالزی برای راه اندازی این معامله 3 ساله به ورزشگاه اولدترافور پرواز کرده اند. در صحبتهایی در این مراسم، سر آلکس فرگوسن سفر اخیر باشگاه به مالزی در سال 2009 را به یاد آورد و در ادامه تصریح کرد: ما به مالزی به عنوان یکی از مناطق اصلی طرفدارانمان نگاه میکنیم. ما 35,000 نفر از مردم را در هر تمرین داشتیم! وفاداری که هواداران در طول سالهای بسیار نشان داده اند فوق العاده بوده است و من امیدوارم که این آغازی بر یک همکاری طولانی مدت دیگر باشد. من اطمینان دارم که همکاری ما با شرکت مام دابل داکر 100% خواهد بود.

مایکل اوون، کریس اسمالینگ، اشلی یانگ، مام بیرام دیوف، پارک جی سونگ و لوئیز آنتونیو والنسیا در راه اندازی این معامله شرکت داشتند. آنها گفتگو کردند، با دست خط خود امضاء کردند و برای عکس گرفتن با میهمانان ژست گرفتند.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها