تبلیغات
منچستر یعنی عشق - فرگوسن: از بازیکنی مانند فردیناند نمی توان چشم پوشی کرد

سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، تایید کرد که ریو فردیناند، مدافع باتجربه و مصدوم تیمش همچنان یکی از مهره های کلیدی این تیم است.


شیاطین سرخ در رقابت های این فصل نتایج بسیار خوبی گرفته اند و مدافعان جوان این تیم مانند کریس اسمالینگ، جانی اونز و فیل جونز همگی بازی های درخشانی در خط دفاعی به نمایش گذاشتند.

در این میان فردیناند که مانند چند فصل اخیر با مصدومیت های زیادی دست و پنجه نرم کرده، فرصت کمی برای بازی پیدا کرده است اما سرمربی اسکاتلندی همچنان او را یکی از ارکان اصلی تیمش می داند.

فرگوسن در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این درست است که ریو با مصدومیت های زیادی روبرو بوده . ما امیدواریم او بهتر شود اما وقتی او شرایط بازی را پیدا کند، حتما از او استفاده خواهیم کرد زیرا نمی تواند از چنین بازیکن باتجربه ای چشم پوشی کرد.

او بعد از دیدار مقابل بولتون، چند دیدار را از دست داد اما از نظر من این اهمیتی ندارد زیرا با بازیکنانی که داریم، هر وقت که بخواهیم می توانیم از او استفاده کنیم.

هر زمان که نیاز به یک بازیکن باتجربه داشته باشیم، ریو می تواند به کمک ما بیاید زیرا می تواند سرنوشت ساز باشد. بازیکنان جوان این را می دانند. آنها می دانند که وقتی به بازی گرفته نمی شوند، حتما دلیلی دارد و می دانند که در بازی بعدی ای که به میدان می روند، باید بهتر باشند."


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها