تبلیغات
منچستر یعنی عشق - فرگوسن بعد از تساوی:کراوچ دائما خطا می کرد
یکشنبه 3 مهر 1390  16:17
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsan

سرالکس فرگوسن، مربی باتجربه منچستریونایتد درپایان دیدار تیمش مقابل استوک سیتی که با تساوی 1-1 به اتمام رسید به انتقاد از پیتر کراوچ، بازیکن تیم حریف پرداخت و اعلام کرد که کراوچ همیشه خطا می کند.


بعد از آنکه یونایتد با گل نانی از حریف پیش افتاد، این کراوچ بود که بازی را به تساوی کشاند و در پایان این دیدار سرالکس فرگوسن در انتقاد از کراوچ گفت:« او همیشه خطا می کند و با قدبلندی که دارد روی سر تمام مدافعان می پرد و روی آنها خطا می کند. مدتی طولانی است که کراوچ این کار را می کند و حتی داوران هم این را می دانند. حتی در صحنه گل هم ممکن است روی فیل جونز خطا کرده باشد.البته باید بگویم که توانایی بالایی هم در ضربات هوایی دارد.»

مربی یونایتد در ادامه صحبتهایش به تمجید از داوید دخه آ، دروازه بان جوان تیمش پرداخت و گفت:« او درنیمه اول یک مهار فوق العاده اشت . اعتماد به نفس او بالا بود و عملکرد فوق العاده ای را به نمایش گذاشت. هیچ چیزی در این بازی او را اذیت نکرد.»

سرالکس معتقد است که تیمش می توانست گلهای بیشتری را به ثمر برساند:« بازیکنانم مثل قهرمانان واقعی بازی کردند. استوک بازیکنان زیادی ندارد و به نحو خاص خودشان حریفان را تحت فشار قرار می دهند. از نظر تهاجمی ما بازی خوبی را ارائه کردیم و شاید می توانستیم بیشتر از یک گل به ثمر برسانیم. ولی شاید تساوی نتیجه عادلانه ای بود.من از عملکرد تیمم راضی ام. بازیکنانم مثل قهرمانان واقعی جنگیدند.»


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها