تبلیغات
منچستر یعنی عشق - فدرر تماشاگر ویژه دیدار منچستر
یکشنبه 3 مهر 1390  16:27
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsan

راجر فدرر سه شنبه شب برای تماشای دیدار اف سی بازل مقابل منچستریونایتد به الدترافورد می‌رود.


راجر فدرر مرد شماره 3 تنیس جهان برای تماشای دیدار اف سی بازل مقابل منچستریونایتد در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب در ورزشگاه الدترافورد حاضر خواهد شد. فدرر که علاقه زیادی به فوتبال دارد یکی از مشهورترین و با تعصب ترین هواداران تیم فوتبال اف سی بازل محسوب می شود.

دارنده شش عنوان قهرمانی در رقابتهای تنیس ویمبلدون می گوید:" در نوجوانی علاقه زیادی به فوتبال داشتم و همیشه دوست داشتم یک فوتبالیست بزرگ شوم. در پست هافبک تهاجمی و یا فوروارد فوتبال بازی می کردم و به نظرم رهبر خوبی برای تیمم بودم و می توانستم کاپیتان تیم باشم."

فدرر اعتراف می کند بدترین لحظه در زندگی ورزشی اش شکست مقابل رافائل نادال، نوواک جوکوویچ و یا اندی ماری نیست. او در این مورد می گوید:" در سال 2008 وقتی در رم مشغول رقابت در تورنمنت مسترز بودم اف سی بازل با اختلاف یک امتیاز عنوان قهرمانی لیگ سوئیس را از دست داد و رقیب دیرینه مان اف سی زوریخ قهرمان شد. این بدترین لحظه زندگی ورزشی ام است، در آن روز بسیار عصبانی بودم و حتی روی بازی خودم تمرکز نداشتم."

فدرر وقتی تنها 9 سال داشت عاشق فوتبال شد. او در تابستان 1990 به همراه خانواده اش برای تعطیلات به ایتالیا سفر کرده بود در آن زمان جام جهانی فوتبال در این کشور در حال برگزاری بود.

فدرر می گوید:" همه شهر تحت تاثیر جام جهانی بود و وقتی ایتالیا بازی داشت منظره شهر به کلی تغییر می کرد. وقتی ایتالیا در نیمه نهایی مغلوب آرژانتین شد مردم در خیابان ها گریه می کردند. اولین الگوی فوتبالی من روبرتو باجو و تیتو اسکیلاچی بودند. بعد از آن رونالدو، لوئیس فیگو و زین الدین زیدان به بازیکنان مورد علاقه ام تبدیل شدند.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها