تبلیغات
منچستر یعنی عشق - اورا: دخه آ یکی از بهترین دروازه بانان دنیا خواهد شد

ستاره منچستریونایتد معتقد است که آینده روشنی در انتظار دروازه بان تیمش است


پاتریس اورا، مدافع منچستریونایتد معتقد است که اعتماد به نفس داوید دخه آ دروازه بان اسپانیایی تیمش در حال افزایش است و او به زودی یکی از بهترین دروازه بانان دنیا خواهد شد

این دروازه بان نوزده ساله با قراردادی 19 میلیون پوندی از اتلتیکومادرید به منچستریونایتد منتقل شد و شروع لغزانی در ترکیب این تیم داشت ولی در دیدار شنبه شب تیمش مقابل استوک سیتی چند مهار خارق العاده اش و در تساوی یونایتد در این دیدار نقش موثری داشت

اورا در صحبتهایی به تمجید از عملکرد دروازه بان تیمشان پرداخته. او به ام.یو.تی.وی گفت:« دروازه بان ما فوق العاده بود. داوید عملکرد خیلی خوبی دارد و اعتماد به نفسش در حال افزایش است. می توانی زمانی که مهار خوبی دارد، بازی اش را ببینی و همه بازیکنان تیم برای او خوشحال هستند .همه ما از او حمایت می کنیم و پشت سر او هستیم.»

ستاره فرانسوی یونایتد ادامه داد:« او شروع سختی داشت ولی زمانی که بازی او مقابل چلسی را ببینید، متوجه می شوید که چندین مهار خوب داشته و در بازی با استوک هم همین طور بود. من واقعا به او باور دارم و معتقدم که می تواند مبدل به یکی از بهترین دروازه بانان دنیا شود.»

اورا ادامه داد:« دوست دارم تا در تمام بازیها به پیروزی برسیم ولی اگر بخواهیم صادق باشیم،کسب همین یک امتیاز مقابل استوک هم خوب بود. واقعا سخت است که به اینجا بیائیم و سه امتیاز را مال خود کنیم. ما در سالهای قبلی همین کار را کرده بودیم .»

منبع : سایت گل


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها