تبلیغات
منچستر یعنی عشق - سرالکس فرگوسن:3 یا 4 سال دیگر می مانم
دوشنبه 11 مهر 1390  16:09
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsan

مربی اسکاتلندی ، رکورد غیرقابل باوری را در اختیار دارد و بیش از هر مربی دیگری، در اولدترافورد به مربیگری پرداخته


سرالکس فرگوسن مربی باتجربه باشگاه منچستریونایتد معتقد است که می تواند برای 4 سال دیگر برروی نیمکت هدایت اولدترافورد باقی بماند

این مربی 69 ساله طولانی ترین و موفق ترین مربی تاریخ باشگاه منچستریونایتد بوده و با این تیم 12 قهرمانی در لیگ برتر، 5 قهرمانی در جام حذفی، 4قهرمانی در لیگ کاپ و دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرده.

این درحالی است که این روزها گمانه زنی های فراوانی به گوش می رسید که از احتمال کناره گیری سرالکس از دنیای مربیگری خبر می داد ولی او اکنون در صحبتهایی گفته که برای چند فصل دیگر می تواند به مربیگری بپردازد

سرالکس فرگوسن در صحبتهایی به ساندی میرر گفت:« هنوز سه یا 4 سال دیگر از کارم باقی است. حالم خوب است ولی زمانی که از عرصه مربیگری کنار بروم، تیم جوانی از خود باقی خواهم گذاشت که با جانشین من، موفقیتهای فراوانی را کسب خواهند کرد.»

روز شنبه سرالکس شاهد برد تیمش مقابل نوروویچ سیتی بود تا صدرنشینی یونایتد همچنان ادامه بیابد. بدین ترتیب یونایتد در 25 دیدار اخیرش در اولدترافورد در رقابتهای لیگ برتر هنوز طعم شکست را نچشید. سرالکس فرگوسن دراین باره گفت:« همه اینها به روحیه تیم برمی گردد.در جریان بازی ، تنها 8 نفر از بازیکنانم در اوج آمادگی بودند.اگر سه بازیکن دیگر هم در اوج نبودند، این مشکلی جدی برایمان پیش نیاورد و هشت بازیکن دیگر جور آنها را کشیدند.»

فرگوسن ادامه داد:« تنها 6 بازی است که من هر 11 بازیکنم رادر اوج در اختیار دارم. آنها همیشه در کنار هم مثل یک تیم هستند و این بازیکنان باهم اکثر بار کاری را بر دوش ی کشند و فدارکاری و دوستی و انسانیت درمیان بازیکنانم موج می زند.»

منبع : سایت گل


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها