تبلیغات
منچستر یعنی عشق - مصاحبه با فردیناند
سه شنبه 12 مهر 1390  17:09
نوع مطلب: (مصاحبه ها ،) توسط: ehsan1- بیشترین چالش و سختی که بعنوان یک بازیکن در یونایتد با اون درگیر بودی چه بوده؟

وقتی شما لباس یونایتد رو میپوشید مقداری زمان میبره تا به فشارها و سختی ها عادت کنید . خب من یادم میاد زمانیکه در وستهام بودم و برای مسابقه به جایی مانند اولدترافورد میومدیم ، قبل ازشروع بازی هدف ما کسب یک تساوی بود و این برای ما راضی کننده بود اما در یونایتد حتی اگه در 10 دقیقه مانده به پایان بازی با یک گل عقب باشیم هم باید به پیروزی در اون بازی فکر کنیم.

2- بهترین و سخت ترین مهاجمی که تا الآن روبروش قرار گرفتید کی بوده؟

هم تیمی سابقم در یونایتد، لوییس ساها که البته الآن در اورتون هست . او یک مهاجم سریع ، قوی و جنگنده هست ، با هر دو پاش به خوبی بازی میکنه ، او در هوا و روی توپهای بلند هم عالی هست.اگه میخواستم یک مهاجم شماره 9 با کیفیت و عالی بسازم ، بهترین نمونه ای که وجود داشت لوییس بود.

3- رئیس بعد از شکست مقابل بارسلونا به شما چه گفت و خودت فکر میکنی اگه امسال با بارسا روبرو بشیم چه نتیجه ای میگیریم؟

البته من هرگز وارد جزئیات حرفهای فرگی که در رختکن زد نمیشم ، چیز خاصی نبود ، حرف اصلی و منظور رییس این بود که باید از این بازی درس بگیریم و الان باید بگم بارسلونا در این فصل تقویت شده و شرایط جدیدی داره و ما باید سعی کنیم به اون سطح برسیم و حتی از اون هم بهتربشیم و این مسئله هدف فعلی ماست.

4- برنامه ای برای حضور در ورزشگاه های مسابقات المپیک 2012 لندن دارید؟

خیلی تمایل دارم فینال مسابقات دو 100 متر رو تماشا کنم . دیدن اوسین بولت که در حدود 8/5 ثانیه به خط پایان میرسه میتونه عالی باشه.

5- کریس اسمالینگ و فیل جونز هواداران رو تحت تاثیر قرار دادند . شما چه نظری راجع به اونها دارید و عملکردشون رو چگونه ارزیابی میکنید؟

آنها دو فوتبالیست با کیفیت هستند و هر دو میتونن در پستهای مختلف بازی کنند . هر دو توانایی بازی در دفاع راست رو دارند و حتی فیل تا حدودی میتونه در خط هافبک هم بازی کنه . انها دو بازیکن بسیار خوب هستند و آینده ی خوبی هم پیش روی دارند.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها