تبلیغات
منچستر یعنی عشق - جایزه پای طلایی 2011 به رایان گیگز رسید
سه شنبه 19 مهر 1390  19:20
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsan

گیگز 37 ساله بعد از اینکه در رأی گیری اینترنتی بیشترین آرا را به دست آورد، به عنوان برنده جایزه پای طلایی امسال انتخاب شد تا جای پایش در کنار جای پای بزرگانی چون ''دیگو مارادونا''، ''زین الدین زیدان'' و ''آلفردو دی استفانو'' قرار بگیرد.

کیگز پس از دریافت جایزه خود، از ''الکس فرگوسن'' سرمربی منچستریونایتد به خاطر نقشی که در 20 سال گذشته در این تیم ایفا کرده تشکر کرد.
وی همچنین احتمال خداحافظی خود در پایان فصل را رد نکرد و گفت: از اینکه در کنار بازیکنانی بزرگ و زیر نظر بهترین مربی و در بهترین باشگاه جهان بازی کردم، خوشحالم. فرگوسن هر وقت می بازیم ترسناک می شود. او سخت گیر و در عین حال منصف است. او همانطور که از خودش توقع زیادی دارد، توقعش از بازیکنان هم بالا است.
گیگز خاطر نشان کرد: دریافت این جایزه افتخار بزرگی است. به نظرم باید دیگر به بازنشستگی فکر کنم اما در حال حاضر هنوز از فوتبال لذت می برم و اگر همین فردا همه چیز تمام شود، می توانم بگویم که دوران موفقی را پشت سر گذاشته ام.
وی اضافه کرد: هنوز هم مثل 17 سالگی از فوتبال لذت می برم. این یکی از دلایلی است که نمی خواهم فعلا فوتبال را کنار بگذارم.
''دیوید بکام''، ''جیانلوییجی بوفون''، ''دیدیه دروگبا''، ''ساموئل اتوئو''، ''ایکر کاسیاس''، ''خاویر زانتی'' و کارلس پویول'' از دیگر نامزدهای کسب جایزه پای طلایی امسال بودند.


  • آخرین ویرایش:سه شنبه 19 مهر 1390
آخرین پست ها