تبلیغات
منچستر یعنی عشق - تقسیم امتیازات دردوئل داگلیش و فرگوسن
شنبه 23 مهر 1390  18:41
نوع مطلب: (بازی ها ،) توسط: ehsan

عصر امروز اولین مصاف از هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس برگزار شد که طی آن لیورپول به مربیگری کنی دالگلیش پذیرای منچستریونایتد تحت رهبری سرآلکس فرگوسن بود. این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.


در این بازی تیم میزبان در ورزشگاه آنفیلد با ترکیب راینا، خوزه انریکه،‌ کاراگر، کیلی، اسکورتل، جرارد، دانینگ، لوکاس، آدام، سوارز، کوئیت به استقبال از شاگردان مربی کهنه‌کار اولدترافوردی استقبال کرد. منچستر که صدرنشین پیکارها محسوب می شود با استفاده از دخه‌آ، اورا، ‌جونز، فردیناند، ایوانز، اسمالینگ، گیگز،‌ پارک‌جی‌سونگ، یانگ، فلچر، ولبک، این جدال دشوار را آغاز کرد.

عدم حضور نانی، هرناندز و وین رونی در ترکیب اولیه منچستری ‌ها به عنوان اولین نکته مشهود بازی باعث ایجاد علامت سئوال برای هواداران و کارشناسان شد.

در این مصاف پس از یک نیمه بدون گل وقتی در دقیقه 68 استیوون جرارد‌، هافبک بازیگردان و کاپیتان تیم لیورپول میزبان را پیش انداخت، فرگوسن مجبور شد سه ستاره غایب خود را وارد ترکیب کند.

این اقدام او ثمربخش بود زیرا هرناندز توانست با زدن گل تساوی در دقیقه 81 منچستر را از شکست رهایی ببخشد و یک امتیاز به حساب شیاطین سرخ واریز کند.

یونایتدی‌ها با این نتیجه صاحب 20 امتیاز شدند و برای ادامه صدرنشین منتظر منچسترسیتی 19 امتیازی هستند که ساعتی دیگر با آستون‌ویلا روبه‌رو خواهد شد.
لیورپول نیز با این نتیجه 14 امتیازی شد و موقعیت خود را در رده پنجم حفظ کرد.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها