تبلیغات
منچستر یعنی عشق - فرگوسن:اخراج ویدیچ خیلی سختگیرانه بود
چهارشنبه 27 مهر 1390  16:22
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsan

مربی اسکاتلندی از برد 0-2 تیمش در رومانی راضی و خوشحال است


سرالکس فرگوسن مربی منچستریونایتد به خاطر اخراج نمانیا ویدیچ در جریان دیدار این تیم مقابل اتلل گالاتی اعتراضی نمی کند ولی معتقد است که این اخراج خیلی سختگیرانه بوده

یونایتد سه شنبه شب توانست با نتیجه 0-2 مقابل اتلل گالاتی به پیروزی برسد و با بهره گیری از دو ضربه پنالتی ای که رونی برای تیمش مبدل به گل کرد، هر سه امتیاز این بازی را مال خود کرد تا یونایتد با 5 امتیاز در رده دوم جدول گروه سی این رقابتها قرار بگیرد

بعد از گل اول یونایتد بود که ویدیچ با کارت قرمز مستقیم داور از زمین مسابقه اخراج شد

درپایان این مسابقه فرگوسن به اسکای سپورتس گفت:« ویدیچ پایش را بلند کرد و از دید داور به ویژه در رقابتهای اروپایی می توانم درک کنم که چرا به ویدیچ کارت قرمز نشان داده شد. به نظر من این تصمیم کاملا سخت گیرانه ای بود.»

او در پاسخ به این سوال که آیا یونایتد نسبت به این اخراج اعتراضی خواهد کرد یا خیر گفت:« فکر نمی کنم که بتوانی با چنین چیزهایی به پیروزی برسی.»

فرگوسن با این وجود خوشحال به نظر می رسید و در مورد عملکرد رونی دراین بازی گفت:« رونی بیشتر در خط میانی بازی می کرد. او در نیمه اول مشکلات زیادی را برای بازیکنان حریف ایجاد کرد و مثلا می توانم گل اول تیم را مصال خوبی بگویم که رونی برای بازیکنان حریف دردسرساز شد. رونی عقب تر از بازیکنان حریف بود و شاید این اولین باری بود که ما از آنها عقب افتادیم ولی ضربه پنالتی را گرفتیم.رونی خیلی خوب پنالتی می زند.»

فرگوسن ادامه داد:« ما می توانستیم با گلهای بیشتری به پیروزی برسیم ولی اخراج ویدیچ هم ناامید کننده بود.»

فرگوسن از عملکرد شاگردانش دراین بازی راضی بود:« فکر می کنم که در خیلی از بازیهای خارج از خانه تنها باید به پیروزی فکر کنی، چون اصلا کار آسانی نیست. بازیکنان حریف هم کار را برای ما خیلی سخت کردند ولی ما نشان دادیم که کنترل بازی را در دست داریم. در نیمه دوم رشد و پیشرفت بیشتری داشتیم و عملکرد نانی هم فوق العاده بود. در نیمه دوم رونی هم بیشتر در جریان بازی قرار گرفت و اندرسون هم واقعا خوش درخشید. از نتیجه بازی راضی ام. در جریان بازی 3 شنبه شب می بایست صبوری می کردیم.»

این برد باعث شد تا یونایتد بعد از بنفیکا در رده دوم جدول گروهی قرار بگیرد.

فرگوسن ادامه داد:« خب ما به پیروزی رسیدیم و این نکته مهمی است. »

فرگوسن در پاسخ به سوالی درمورد رقابت حساس یونایتدو سیتی در لیگ برتر هم صحبت کرد و در آستانه دیدار حساس این دو تیم گفت:« فکر می کنم در سالهای اخیر رقابت دو تیم حساس تر شده و اهمیت بیشتری دارد و روز یکشنبه بازی مقابل سیتی برای صدرنشینی است.»

منبع : سایت گل


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها