تبلیغات
منچستر یعنی عشق - مانچینی: تساوی با منچستریونایتد هم خوب است
شنبه 30 مهر 1390  16:02
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsan

روبرتو مانچینی می‌گوید تساوی با منچستریونایتد در دربی یکشنبه هم رضایت‌بخش است.


سیتی در حالی به اولدترافورد می‌رود که صدرنشین لیگ است و دو امتیاز بیشتر از یونایتد دارد. آنها در این فصل تنها دو امتیاز از دست داده‌‌اند که با تساوی مقابل فولام رقم خورد.

این مربی ایتالیایی می‌گوید تیمش می‌تواند یک تساوی بگیرد، هرچند که یونایتد در 25 بازی گذشته خود در اولدترافورد 24 برد کسب کرده است.

مانچینی می‌گوید: «ما مشکلی نداریم و فشاری حس نمی‌کنیم. 25 بازیکن خوب داریم و هیچ کسی مصدوم نیست.

دربی معمولا با دیگر دیدارها متفاوت است، اما در این مورد این دربی بسیار متفاوت است، چون بعد از سال‌ها این اولین باری است که به عنوان صدرنشین به اولدترافورد می‌رویم.

می‌دانیم دیدار بسیار دشواری خواهد بود چون یونایتد در خانه شکست‌ناپذیر است. مهم است که بازی خوبی داشته باشیم و بسیار عالی دفاع کنیم، چون مهاجمان آنها رویایی هستند.

اگر اولدترافورد را با تساوی ترک کنیم هم برای ما خوب است، اما ذهنیت ما این نیست؛ یونایتد هم همین طور. آنها مانند ما می‌خواهند در تمامی دیدارها پیروز شوند. اگر پیروز شویم نتیجه مهمی کسب کرده‌ایم اما چیزی را عوض نمی‌کند چون فصلی طولانی پیش رو داریم. خوشحالم که طرفدارانمان خوشحال هستند، اما برای این که در بالای جدول بمانیم باید بسیار سخت تلاش کنیم.»

سیتی سه‌شنبه در دیداری دراماتیک ویارئال را برد و سرخیو آگرو در آخرین لحظات بازی گل برتری را زد. مانچینی می‌گوید: «هنگامی که در آخرین دقیقه گل می‌زنید همه چیز عالی است! اگر مساوی کرده بودیم کار ما بسیار دشوار می‌شد. برای سرخیو خوشحالم که گل زد. یونایتد هم همین ذهنیت را دارد. آنها هنوز در آخرین ثانیه‌ها تلاش می‌کنند که پیروز شوند.»


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها