تبلیغات
منچستر یعنی عشق - نانی: در خانه هر تیمی را شكست می‌دهیم
شنبه 30 مهر 1390  16:13
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsanستاره‌ی پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد با اطمینان از پیروزی در داربی شهر منچستر سخن می‌گوید.

تیم فوتبال منچستریونایتد در حالی در خانه مقابل منچسترسیتی به میدان می‌رود که این تیم از آپریل سال 2010 تاکنون در ورزشگاه ‌خانگی‌اش طعم شکست را نچشیده است؛ روندی که نانی پرتغالی به ادامه‌ی آن در داربی شهر منچستر در روز یک شنبه امیدوار است.

نانی درباره‌ی دیدار حساس تیمش مقابل منچسترسیتی عنوان کرد: حریف ما تیمی بسیار قدرتمند است و بازیکنان بزرگی در اختیار دارد. آنها تعداد زیادی از بازی‌هایشان را با پیروزی پشت سر گذاشته و نتایج خوبی به دست آورده‌اند. بازی کردن مقابل آنها کار دشواری است، اما نباید فراموش کنیم که ما منچستریونایتد هستیم و می‌توانیم در خانه هر تیمی را شکست دهیم.


وی ادامه داد: شکست دادن تیم ما زمانی که در ورزشگاه خانگی‌مان بازی می‌کنیم کار بسیار دشواری است. با رکوردی که در بازی‌های خانگی از خودمان بر جای گذاشته‌ایم باید در هر بازی که در اولدترافورد به میدان می‌رویم به کسب پیروزی و سه امتیاز بازی مطمئن باشیم. باید باور داشته باشیم که قرار است تا پایان فصل بیشتر بازی‌های خانگی‌مان را با برد پشت سر بگذاریم.

نانی با بیان اینکه این دیدار تعیین کننده‌ی قهرمان لیگ برتر نیست، خاطرنشان کرد: چلسی در هفته‌های اخیر پیشرفت زیادی کرده و شانس قهرمانی دارد. منچسترسیتی تیمی است که در طول فصل خوب کار کرده و در همه‌ی بازی‌ها نمایش قابل قبولی داشته است. چلسی هم در هفته‌های اخیر خوب کار کرده و می‌تواند رقیبی خطرناک باشد.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها