تبلیغات
منچستر یعنی عشق - ونگر با فرگوسن ابراز همدردی كرد
دوشنبه 2 آبان 1390  22:42
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsan

آرسن ونگر سرمربی آرسنال با سر الكس فرگوسن پس از شكست سنگین در شهرآورد منچستر ابراز همدردی كرد و گفت: شرایط روحی سرمربی منچستریونایتد را به خوبی درك می كند.


به گزارش اسكای اسپورت، منچستریونایتد روز گذشته در شهرآورد منچستر برابر منچسترسیتی ناباورانه متحمل شكستی سنگین شد و 1-6 باخت.

چندی پیش كه آرسنال در شرایط نابسامانی بسر می برد و ونگر آماج حملات رسانه ها بود؛ فرگوسن از این سرمربی فرانسوی حمایت كرد.

به نظر می رسد اكنون نوبت به ونگر رسیده تا در این شرایط به حمایت های فرگوسن پاسخ دهد.
ونگر كه كمتر از دو ماه پیش همراه با آرسنال در اولد ترافورد متحمل شكستی سنگین شد به خوبی شرایط پس از شكست سنگین را درك می كند.
در آن دیدار شاگردان فرگوسن تیم ونگر را با نتیجه 2-8 در هم كوبیدند.

وی گفت: چنین نتیجه ای یك شگفتی است.تیم راگبی فرانسه هم نزدیك به همین تعداد گل وارد دروازه نیوزیلند در فینال جام جهانی راگبی كرد كه آن هم مایه تعجب بود.

سرمربی آرسنال افزود:درست مشابه باخت 2-8 ما برابر منچستریونایتد بود؛ در چنین بازی هایی تعداد گل ها مهم نیست؛ مهم آن است كه اتفاقی خاص رخ داده كه به چنین نتیجه ای انجامیده است.
ونگر گفت: وقتی شما در یك سوی میدان هستید و ناگزیرید ده نفره به تیمی خوب حمله كنید مسلم است كه آسیب پذیر خواهید بود.درچنین شرایطی شما صرفا سه امتیاز از دست نمی دهید؛ بلكه باید تا مدتها با رنج روحی این شكست دست و پنجه نرم كنید.

منبع : ایرنا


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها