تبلیغات
منچستر یعنی عشق - چیچاریتو 5 سال دیگر در منچستر می ماند
دوشنبه 2 آبان 1390  22:49
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsan

به نقل از سایت منچستریونایتد، خاویر هرناندز مهاجم مکزیکی منچستریونایتد قرارداد خود با این تیم را به مدت ۵ سال تمدید کرد و بدین ترتیب تا پایان فصل 16- 2015 در جمع شیاطین سرخ ماندنی شد.


چیچاریتو 23 ساله در سال 2010 از چیواس گوادالاخارا به جمع شیاطین سرخ اضافه شد و در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی درخشش ویژه‌ای داشت. او هم‌چنین در نخستین بازی خود برای یونایتد در جام خیریه انگلیس برابر چلسی توانست گل بزند. او در 55 دیدار خود برای سیاطین سرخ تاکنون 23 گل وارد دروازه حریفان کرده است.

فرگوسن در این مورد گفت: او بازیکنی است که به سرعت در ترکیب تیم جا افتاد. آخرین بازیکنی که توانست خیلی سریع در یونایتد تاثیرگذار باشد، اوله گونار سولسشائر بود. هرناندز بارها و بارها مرا به یاد اوله انداخته است. هنر او درست کردن فضا در محوطه جریمه حریف است و می‌توانم به عنوان یک گل‌زن حرفه‌ای از او یاد کنم. او در خارج از زمین بازی نیز بسیار دوست داشتنی است. از این‌که مربی او هستم احساس خوبی دارم. هم‌چنین او یکی از بازیکنانی است که رابطه خوبی با هواداران دارد.

خاویر هرناندز نیز در مورد قرارداد جدید خود گفت: بازی برای یونایتد رویایی بود که به حقیقت پیوست. هرگز تصور نمی‌کردم در فصل نخست بتوانم در ترکیب این تیم آن‌قدر خوب ظاهر شوم. دوست دارم آینده‌ام با این باشگاه رقم بخورد. می‌خواهم همه جام‌های ممکن را با همه هم‌تیمی‌هایم به‌دست آورم.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها