تبلیغات
منچستر یعنی عشق - فرگوسن: باید اتلل گالاتی را شکست دهیم
سه شنبه 10 آبان 1390  17:34
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsan

سرمربی شیاطین سرخ دیدار تیمش مقابل بنفیکا را دیدار سرنوشت ساز این گروه دانست

سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، اعلام کرد تیمش حتما باید در دیدار چهارشنبه شب مقابل اتلل گالاتی در لیگ قهرمانان به پیروزی برسد.

در دیدار رفت دو تیم منچستریونایتد با دو گل وین رونی، 2-0 به پیروزی رسید و فرگوسن می داند که شکست دادن تیم حریف کار دشواری است.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه منچستریونایتد گفت:" فکر نمی کنم برای دیدار مقابل اتلل گالاتی نسبت به دیدار مقابل اورتون تغییرات زیادی داشته باشیم. ممکن است دو یا سه تغییر داشته باشیم اما بیشتر نیست.

بی تردید باید در دیدار چهارشنبه شب به پیروزی برسیم. ما در خانه بازی می کنیم و انتظار دارم به پیروزی برسیم. اگر سه امتیاز این دیدار را بگیریم، در دیدار خانگی مقابل بنفیکا صعودمان دست خودمان است.

انتظار دارم بنفیکا مقابل باسل به پیروزی برسد، باسل بعد از جدایی تورستن فینک دچار مشکل شده است. امیدوارم در دیدارمان به پیروزی برسیم. دیدار ما مقابل بنفیکا، سرنوشت این گروه را رقم خواهد زد.

اول شدن همیشه بهتر از دوم شدن است. بعد از پیروزی در دیدار رفت مقابل اتلل گالاتی و بازی برگشت در خانه، امیدواریم با 8 امتیاز مقابل بنفیکا قرار بگیریم. آن دیدار، دیدار مهمی خواهد بود."

منبع : سایت گل


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها