تبلیغات
منچستر یعنی عشق - لیورپول- منچستریونایتد، ملاقات دو اسکاتلندی به نام داگلیش و فرگوسن

رویارویی تیم‌های لیورپول و منچستریونایتد ملاقات تازه‌ای میان دو مربی صاحب‌نام اسکاتلندی شاغل در فوتبال باشگاهی انگلیس است.


پیکارهای دور یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس از فردا (شنبه) آغاز خواهد شد. از جمله دیدارهای هیجان‌انگیزی که در این تاریخ انجام خواهد شد، مصاف تیم‌های سنتی و قدرتمند این کشور بریتانیایی یعنی لیورپول و منچستریونایتد در ورزشگاه آنفیلد خواهد بود.

رویارویی که همیشه در سطوح مختلف همچون لیگ برتر، جام اتحادیه یا جام حذفی به دلیل تقابل قدرت ستارگان دو تیم، بحث انگیز و قابل اعتنا‌ بوده است. اما به خاطر تقابل اندیشه های کنی دالگلیش و سرالکس فرگوسن، دو مربی صاحب‌نام و مطرح اسکاتلندی که زمام این دو گروه پرستاره و قدرتمند را در اختیار دارند، از حرف و حدیث‌های بیشتری برخوردار است.

در دیدار قابل‌توجه دیگر این تاریخ چلسی راهی ورزشگاه لوفتوس رود خواهد شد تا با کوئینز‌پارک‌رنجرز دیدار کند. دیداری که به باور رسانه‌ها تحت تاثیر حاشیه‌های که جان تری، کاپیتان و مدافع ملی‌پوش آبی‌پوشان در آخرین رویارویی دو تیم علیه آنتوان فردیناند، بازیکن تیره‌پوست کوئینزپارک‌رنجرز ایجاد کرد و دشنام‌های نژاد‌پرستانه علیه وی داد، این بار برگزار می شود.


*برنامه سایر مسابقات این مرحله به شرح زیر است:
بلکپول – شیفیلد‌ونزدی
هال‌سیتی- کراولی‌تاون
استاوانژ – ناتس‌کانتی
میل‌وال- ساوت‌هاهمپتون
دربی‌‌کانتی- استوک‌سیتی
بولتون واندرز- سوانسی
لسترسیتی- اسوینتون‌تاون
شیفیلد‌یونایتد- بیرمنگام‌سیتی
وست‌برومویچ‌آلبیون- نوریچ‌سیتی
برایتون – نیوکاسل‌یونایتد


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها