تبلیغات
منچستر یعنی عشق - پارک: به تیم ملی باز نمی گردم
جمعه 7 بهمن 1390  22:10
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsan

کاپیتان سابق تیم ملی کره جنوبی قصد برتن کردن مجدد پیراهن تیم ملی کشورش را ندارد


پارک جی سونگ ستاره خط میانی باشگاه منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرد که قصد بازگشت به اردوی تیم ملی کره جنوبی برای رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2014 را ندارد

این ستاره 30 ساله، سال گذشته و بعد از اتمام رقابتهای جام ملتهای آسیا که با سومی کره جنوبی به پایان رسید، با فوتبال ملی خداحافظی کرد.

شکست اخیر کره جنوبی مقابل لبنان، شانسهای این تیم آسیای شرقی برای راهیابی به رقابتهای جام جهانی 2014 را با اما و اگرهایی مواجه کرده و دراین میان خیلی ها از پارک جی سونگ خواسته اند تا بار دیگر به تیم ملی بازگردد و در بازی بعدی تیمش که روز 29 فوریه برگزار می شود حضور یابد

البته پارک این پیشنهاد را رد کرده است. پارک جی سونگ به خبرنگاران گفت:« اگر تصمیم به بازگشت داشتم، هیچ وقت خداحافظی نمی کردم. فکر نمی کنم که تیم ملی کره جنوبی برای غلبه بر شرایط سختش به تنها یک بازیکن مثل من نیاز داشته باشد.»

پارک ادامه داد:« انتشار این گزارشها که تیم دربحران است می تواند برروی بازیکنان تاثیر بگذارد ولی اگر بازیکنان، مثل همیشه تمرین کرده و متمرکز بمانند، نتایج خوبی از راه خواهد رسید. تیم ملی کره جنوبی بهتر از کویت است. پس فقط امیدوارم که بازیکنانمان بیش از حد به این بازی فکر نکنند.»

منبع : سایت گل


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها