تبلیغات
منچستر یعنی عشق - بررسی عملکرد بازیکنان در دیدار با لیورپول
یکشنبه 9 بهمن 1390  18:06
نوع مطلب: (اخبار ،) توسط: ehsan

دیوید دخیا: در گل برتری درک کویت، بی دفاع مانده بود. اما در زمان به ثمر رسیدن گل اول لیورپول، تقریبا چیزی بود "متروک مانده در زمین هیچ کس"! یک عکس االعمل بسیار خوب در اوایل بازی مقابل شوت ماکسی داشت، ولی لحظات عصبی کننده ای را نیز سپری کرد! (مترجم: متروک مانده در زمین هیچ کس یا Stranded in no-man's land یک فیلم تراژدی-کمدی در سال 1993 است که به دو سرباز بوسنیایی و صربستانی گیر افتاده در جنگ صربستان و بوسنی می پردازد. چون فیلم را ندیده ام نمی توانم بگویم چرا مفسر سایت یونایتد دخیا را اینگونه تشبیه کرده است!)


رافائل: بسیار عالی وظایف دفاعی اش را انجام داد. تعداد زیادی تکل و یا دوئلهای رو در رو را با موفقیت به ثمر رساند. همچنین با یک حملۀ طوفانی، گل تساوی بخش پارک را ساخت. ستارۀ امشبِ یونایتد.

کریس اسمالینگ: در طول بازی خونسرد ماند، به خوبی توپها را جمع می کرد و تعداد زیادی سانترهای لیورپول به داخل محوطه را دفع کرد. از یک درخواست پنالتی هند توسط لیورپولیها (که البته بسیار سختگیرانه به نظر می رسید) تبرئه شد.

جانی اونز: اندی کارول با قدرت بدنی بسیار بالایش به هیچ عنوان مرد آسانی برای یارگیری نیست. ولی اونز در حداقل کردن تأثیر کارول در بازی موفق عمل کرد. به نظر می آید او گاهی هم از یارگیری های فیزیکی و تن به تن لذت می برد. و در انفیلد در اجرای این وظیفه خوب عمل کرد.

پاتریس اورا: در تمام بعد از ظهر توسط هوادارن هو شد. اورا به خوبی در برابر بی احترامی ها مقاومت کرد، اما در هنگام گل برتری کویت مقدار زیادی از او جا مانده بود.

مایکل کریک: امروز نسبت به همیشه جلوتر به کار گرفته شده بود. بسیار خوب تکل زد و درصد زیادی از پاسکاری های یونایتد را به دست گرفته بود. در نیمۀ دوم با پر شدن میانۀ زمین توسط لیورپولیها، تأثیرِ کاریک در بازی کاهش یافت.

پل اسکولز: عقب زمین بازی می کرد و توپ را از دفاع یونایتد می گرفت و با دقت خاص خودش در زمین توزیع میکرد. مالکیت را خوب حفظ میکرد، اما مطابق انتظار با جلو رفتن بازی، خستگی در او ظاهر می شد.

رایان گیگز: در مراحل ابتدایی بازی زیاد صاحب توپ بود، در سمت چپ با مارتین کلی درگیر بود. وقتی از مرکز زمین به جناحین میرفت مؤثرتر عمل میکرد.

آنتونیو والنسیا: به طور مداوم با حمله هایش. دفاعهای کناری را دچار وحشت می کرد. در زهردارترین حرکتش، پابه توپ به سمت دروازه حرکت کرد و شوتش را به تیر دروازۀ لیورپول موبید.

دنی ولبک: ولبک که به عنوان تک مهاجم به کار گرفته شده بود، خستگی ناپذیر نشان داد. اما گاهی پاسهای خوب را به راحتی از دست میداد. تلاشهایش برای گل به چند شوت از فاصلۀ دور محدود ماند.

جی سونگ پارک: گل تساوی بخش یونایتد را با یک ضربۀ عالی در نیمۀ اول به ثمر رساند. ولی بیشتر با تلاش زیادش تأثیر گذار بود. به عقب بر می گشت، و هر جا فضا داشت توپ را به جلو حمل می کرد.

خاویر هرناندز: با سرعتش دفاع چهار نفرۀ لیورپول را مغشوش می کرد، ولی هیچ گاه موقعت خوب گل زنی به دست نیاورد.

دیمیتار برباتف: آنقدر در زمین نبود که بتواند تأثیر بگذارد.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها