تبلیغات
منچستر یعنی عشق - پارک جی سونگ:الان باید روی لیگ برتر و لیگ اروپا تمرکز کنیم


گل ستاره کره ای برای صعود یونایتد به دور پنجم رقابتهای جام حذفی انگلیس کافی نبود


پارک جی سونگ، ستاره کره ای باشگاه منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرده که تیمش بایدشکست و حذف از گردونه رقابتهای اف ای کاپ را فراموش کند و برروی بازیهایش در لیگ برتر مقابل لیورپول و چلسی تمرکز نماید

پارک که در دیدار شنبه شب تیمش مقابل لیورپول در جام حذفی انگلیس گلزنی کرد،درنهایت شاهد شکست 1-2 و حذف تیمش از گردونه این رقابتها بود.

ستاره کره ای یونایتد در صحبتهایی اعلام کرده که تیمش باحذف از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، کارلینگ کاپ و اف ای کاپ اکنون باید روی تورنمنت های باقی مانده یعنی لیگ برتر و لیگ اروپا تمرکز کند

پارک در صحبتهایی به MUTV گفت:« ما باید خیلی سریع بازی شنبه شب را فراموش کنیم و به آینده نگاه کنیم. ما هنوز رقابتهای لیگ برتر و لیگ اروپا را پیش رو داریم و باید روی این بازیها تمرکز کنیم.»

او درادامه صحبتهایش درتحلیل بازی شنبه شب مقابل لیورپول گفت:« ما کنترل توپ را در اختیار داشتیم و این دقیقا همان چیزی بود که قبل از آغاز بازی در فکر آن بودیم. ما به خوبی مالکیت توپ را دراختیار گرفتیم ولی این منجر به برد ما نشد.»

پارک ادامه داد:« قبل از آغاز این بازی ما در مورد حفظ مالکیت توپ صحبت می کردیم تا بدین ترتیب موقعیتهایی را خلق کنیم. ما این کار را انجام دادیم و از همین رو می گوئیم که خیلی خوب بازی کردیم. ولی برای لحظاتی تمرکزمان را از دست دادیم و همین باعث شد تا فرصت گلزنی دراختیار آنها قرار بگیرد و بازی 1-2 شود. بعد از رقم خوردن این نتیجه همه ساکت ماندیم؛ چون واقعا احساس ناامیدی می کردیم.»

منبع : سایت گل


  • آخرین ویرایش:یکشنبه 9 بهمن 1390
آخرین پست ها