تبلیغات
منچستر یعنی عشق - خبرهای کوتاه
دوشنبه 10 بهمن 1390  18:14
نوع مطلب: (اخبار ،ترانسفر ،) توسط: ehsan

رامیرز، ملی پوش برزیلی باشگاه چلسی، به دلیل مصدومیت زانو در بازی دیشب چلسی برابر کوئینز پارک رنجرز در چهارچوب FA Cup، بازی برابر یونایتد در استمفورد بریج را از دست خواهد داد. به گفتۀ پزشکان چلسی، رامیرز سه تا چهار هفته به دور از میادین خواهد بود.


تیمهای لیگ برتری چلسی، آرسنال، تاتنهام، یونایتد، سیتی و لیورپول گوش به زنگ باشند: اِدِن هازارد Eden Hazard، بالِ بلژیکی لیل فرانسه اعلام کرد علاقمند است در تابستان به لیگ برتر بیاید:"در لیگ برتر است که می توانم چیزهای زیادی بیاموزم و استیل آنجا بسیار مناسب شیوۀ بازی من است. دوست دارم در باشگاهی بزرگ بازی کنم. ولی نه طوری که نیمکت نشین باشم" وی در پاسخ به کریستف دوگاری که گفت"شرط می بندم باشگاه مورد نظرت چلسی است" پاسخ داد:"شما آزادید حدس خودتان را بزنید"! هازارد که فصل قبل با لیل دو گانۀ لیگ لوشامپیونه و جام حذفی فرانسه را به دست آورد، بازیکن منتخب فصل فرانسه لقب گرفت.


کریستین اریکسن، ستارۀ دانمارکی آژاکس که مدتی است مورد توجه باشگاههای بزرگی همچون یونایتد، بارسلون، آرسنال، اِی سی میلان و سیتی قرار دارد، اعلام کرد مسلما در ژانویه و احتمالا در تابستان نیز آژاکس را ترک نخواهد کرد و مایل است تا تابستان 2013 در این تیم بماند.مرد 59 ساله اهل ولز شمالی که متهم است دیروز به سمت کاپیتان اورا ادای میمون درآورده است، امروز توسط همکاری پلیس ولز و پلیس مرسیساید دستگیر شد و هم اکنون بازجوییها از وی ادامه دارد. با توجه به تذکرات اکید پیش از بازی، احتمال برخورد شدید با این هوادار دور از ذهن نخواهد بود.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها