تبلیغات
منچستر یعنی عشق - اخبار کوتاه
سه شنبه 11 بهمن 1390  17:38
نوع مطلب: (اخبار ،ترانسفر ،) توسط: ehsan

بحران در درون دروازه: به گفتۀ دیلی میل، دیروز صبح در تمرین دخیا تماس گرفت و گفت به دلیل بیماری نمی تواند درتمرین شرکت کند. لیندگارد نیز به دلیل مصدومیت در تمرین، با عصای زیر بغل و کفش محافظ زمین تمرین را ترک کرده است و به منزل رفته است. با این حساب اگر بیماری دخیا صحت داشته باشد و چیزی غیر از یک بهانه بوده باشد (که من بعید می دانم)، یونایتد مجبور است از آموس یا کوژاک در برابر استوک سیتی در درون دروازه استفاده کند.

به نقل از Menmedia، فردی وِزِلی Fereddi Veseli، مدافع وسط نوزده سالۀ سیتی، به منچستر یونایتد پیوست. این ستارۀ پا به توپ، کاپیتان تیم سوئیس در راه قهرمانی این تیم در جام جهانی زیر هفده ساله ها در سال 2009 بوده است. 


به نقل از insidefutbol، یونایتد مدافع راست هفده سالۀ باشگاه نیس فرانسه را زیر نظر گرفته است. Diacko Fofana که سه روز قبل، 28 ژانویه اولین بازیش برای نیس را برابر مونتپلیر به میدان رفت، در دفاع راست و همچنین دفاع مرکزی توانایی بازی دارد. 

به نقل از گواردین، سر الکس از ثبت قرارداد با Ravel Morrison صرف نظر نموده است. باشگاه وستهم نیز که در دستۀ پایینتر Championship حضور دارد، به سرمربی گری سم آلاردایس، برای به خدمت گرفتن موریسون دست به کار شده است. به گفتۀ گاردین، قرارداد مراحل نهایی خود را طی می کند. 
 


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها